Telif ve yasal uyarı

Kullanım koşulları
Aşağıdaki noktalar Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği web sitesinin kullanım koşullarını belirlemektedir. Web sitesinde aksi belirtilmediği sürece, SPP ve Dernek ifadeleri Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği ifade eder.

Yasal uyarı
Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği bu web sitesinde verilen bilginin tamlığı ve güncelliği anlamında sorumlu değildir.

Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, grafikler, şemalar, görseller, finansal bilgiler ve üçüncü taraf linkleri doğruluğunu ve/veya güncelliğini yitirmiş olabilirler. Benzer şeklide web sitesindeki olası hatalar veya eksikliklerden dolayı da Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği sorumlu tutulamaz.

Web sitemizde, yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir. Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği, bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinden uğrayabileceğiniz olası zararlardan sorumlu değildir.

Bu web sitesinin telif hakkı
Bu web sitesinin tasarımı, içeriği, görselleri ve indirilebilir (taşınabilir doküman formatındaki-PDF) belgelerin telif hakkı Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği’ne aittir. Tüm hakları saklıdır.
Web sitemizi ziyaretiniz boyunca geçerli tüm telif yasalarına uygun davranmak ile mükellefsiniz. Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği web sitesine erişiminize imkan tanıyan ve/veya sitemizdeki linkler üzerinden eriştiğiniz üçüncü taraf sitelerinin ve onların linklerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir.

Bu web sitemizin farklı bölümlerinde, bilgi içeriğini genel anlamda yararlı bulduğumuz veya içeriği açısından web sitemiz ile paralelliği olduğunu düşündüğümüz üçüncü taraf web sitelerine link vermiş bulunuyoruz. Bu linklerin varlığı, link verdiğimiz web sitelerinin içeriğinin tarafımızca kontrol edildiğini veya onaylandığı anlamını taşımaz.

Geçerli hukuk
Yukarıda tarif edilen genel çerçeve dahilinde, bu web sitesini ziyaretiniz, kullanımınız ve malzeme indirmeleriniz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Bu kullanım sonucunda oluşacak her türlü uyuşmazlık hallerinde Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.

Sermaye Piyasası Profesyonelleri Derneği web sitesini ziyaretiniz için size teşekkür eder.

İstanbul, Şubat 2013